forcad
Loading…
Loading…
Loading…

BricsCAD oferuje wszystkie znane funkcje .dwg CAD, dodając oszczędzające czas narzędzia oraz Modelowanie Bezpośrednie 3D. Z BricsCAD dostajesz więcej płacąc mniej. Jest to dobra alternatywa dla droższych programów tego typu, program CAD do wspomagania projektowania charakteryzujący się niską ceną i wysoką funkcjonalnością. Odczytuje i zapisuje pliki DWG oraz DXF w wersjach do 2013. Możesz otworzyć pliki z AutoCADa i natychmiast rozpocząć pracę nad nimi, użytkownicy innych programów CAD mogą zrobić to samo z plikami Bricscad'a.

Najnowsza wersja V16 zawiera wiele nowych funkcji oraz usprawnień: szybsza wczytywanie obrazów rastrowych, równoległe przeprowadzanie obliczeń na wielu rdzeniach procesowa, multi-odnośnik, edycja tekstu wymiarowego bezpośrednio na rysunku, generowanie asocjatywnych rzutów 2D z modelu trójwymiarowego, obsługa kontrolerów 3D Connexion. Dodatkowo dzięki BricsCAD komunikator, jest możliwość importu i eksportu plików CATIA, Inventor, Parasolid, STP, IGS, STL. Dzięki BRX API masz możliwość rekompilacji i uruchomienia istniejących już ARX bez adaptacji. Dla programu Bricscad zostało już napisanych ponad 200 nakładek branżowych z całego świata.

Od wersji V15 został wprowadzony moduł BIM, który będzie rozwijany w kolejnych wersjach. W wersji V16, moduł blach został rozwinięty i stał się osobnym modułem.