forcad
Loading…
wydarzenia
Loading…

Firma FORCAD, zaprasza użytkowników programu BiK X1 na szkolenia zdalne z modułów Base, Stal i Żelbet.

Szkolenia skierowane są do projektantów i konstruktorów budowlanych, którzy w codziennej pracy wykorzystują program BiK X1.

Uczestnicy szkolenia zdobędą niezbędną wiedzę jak w prosty, łatwy i szybki sposób zaprojektować elementy konstrukcji budowlanej.

Terminy najbliższych szkoleń:

25-26 lutego 2021 (czwartek, piątek), godzina 10.00-14.00

Szkolenie BiK X1 z modułu Stal, Śruby

Szkolenie zdalne jest to alternatywa dla szkoleń stacjonarnych, ma taką samą wartość merytoryczną jak szkolenia prowadzone w standardowej formie.

Dodatkowo pozwala zaoszczędzić czas dojazdów, a osoba korzystająca z takiego szkolenia może połączyć się przez internet z dowolnego miejsca w którym obecnie przebywa.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z działem szkoleń:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
792 245 245

 

 

Szanowni Państwo,
Informujemy, że 24 grudnia 2020 firma będzie nieczynna.

Zapraszamy ponownie do kontaktu od 28 grudnia.

Za utrudnienia przepraszamy.

17-18 grudnia 2020 (czwartek, piątek), godzina 10.00-14.00

Szkolenie BiK X1 z modułu Stal i Śruby

koszt szkolenia 360 zł netto

Szkolenie zdalne jest to alternatywa dla szkoleń stacjonarnych, ma taką samą wartość merytoryczną jak szkolenia prowadzone w standardowej formie. Dodatkowo pozwala zaoszczędzić czas dojazdów, a osoba korzystająca z takiego szkolenia może połączyć się przez internet z dowolnego miejsca, w którym obecnie przebywa.

Szkolenia skierowane są do projektantów i konstruktorów budowlanych, którzy w codziennej pracy wykorzystują program BiK. Uczestnicy szkolenia zdobędą niezbędną wiedzę jak w prosty, łatwy i szybki sposób zaprojektować elementy konstrukcji stalowej.

Zapraszamy do kontaktu:
519 055 864
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.